Menu
Krepšelis

Privatumo politika

Šioje privatumo politikoje (toliau – Privatumo politika) Jums pateikiame informaciją, kaip UAB Rimgerda“, įmonės kodas 302767519, buveinės adresas Tvenkinių g. 8A-54, Šakių k., Kauno r., LT-47413, (toliau – Duomenų valdytojas) tvarko Jūsų asmens duomenis autoangaras.lt elektroninėje parduotuvėje.

Su Duomenų valdytoju galite susisiekti šiais kontaktais: 

Tel.: +37061256056

El. paštas: rimgerda@gmail.com

Adresas: Tvenkinių g. 8A-54, Šakių k., Kauno r., LT-47413


Kokius Jūsų asmens duomenis mes tvarkome?

Tikslas: Užsakymo pristatymas

Duomenys: Vardas, pavardė, telefono numeris, el. pašto adresas, adresas, siuntų savitarnos terminalo informacija. 

Kam galime perduoti: Pristatymo paslaugų teikėjams.

Teisinis pagrindas: Sutarties vykdymas.

Saugojimo laikas: Iki prekės garantijos/grąžinimo laikotarpio galiojimo pabaigos.


Tikslas: Mokėjimo grąžinimas

Duomenys: Vardas, pavardė, banko sąskaitos numeris/mokėjimo kortelės numeris/PayPal paskyros rekvizitai.

Kam galime perduoti: Mokėjimo paslaugų teikėjams.

Teisinis pagrindas: Sutarties vykdymas.

Saugojimo laikas: Iki prekės garantijos/grąžinimo laikotarpio galiojimo pabaigos.


Tikslas: Vartotojo paskyros elektroninėje parduotuvėje sukūrimas.

Duomenys: Vardas, pavardė, slaptažodis, telefono numeris, el. pašto adresas, adresas.

Teisinis pagrindas: Sutarties vykdymas.

Saugojimo laikas: 2 metus po paskutinio prisijungimo prie paskyros arba pareikalavus ištrinti Jūsų profilį.


Tikslas: Tiesioginė rinkodara.

Duomenys: Vardas, pavardė, el. paštas.

Kam galime perduoti: Tiesioginės rinkodaros įrankiams.

Teisinis pagrindas: Sutikimas.

Saugojimo laikas: 2 metus po sutikimo gavimo.


Tikslas: Socialinių tinklų paskyrų administravimas.

Duomenys: Unikalus ID, IP adresas, įrenginio informacija.

Kam galime perduoti: Socialinių tinklų valdytojams.

Teisinis pagrindas: Sutikimas.

Saugojimo laikas: Kol sekate socialinių tinklų paskyras.

Kaip tvarkome Jūsų asmens duomenis socialiniuose tinkluose?

Informaciją, kurią mums pateikiate socialinės žiniasklaidos priemonėmis lankydamiesi mūsų paskyrose, mes kontroliuojame bendrai su socialinių tinklų valdytojais, kaip bendri asmens duomenų valdytojai. 

Šiuo metu turime šias paskyras socialiniuose tinkluose:

Rekomenduojame perskaityti trečiųjų šalių privatumo pranešimus ir tiesiogiai susisiekti su paslaugų teikėjais, jei Jums kyla bet kokių klausimų dėl to, kaip jie naudoja Jūsų asmens duomenis.

Kam galime perduoti Jūsų asmens duomenis?

Jūsų informaciją galime perduoti mūsų darbuotojams, tarpininkams, paslaugų teikėjams, jei pagrįstai reikia tiems tikslams, kaip nurodyta šioje Privatumo politikoje. 

Taip pat mes galime atskleisti informaciją apie Jus, jei turime padaryti tai pagal įstatymą arba siekdami apginti savo teises ar interesus, taip pat ketinant perleisti bendrovės veiklos ar jos turto dalį ar reorganizuoti bendrovę ar vykdant šiuos procesus, atskleidžiant Jūsų asmens duomenis potencialiam veiklą ar jos dalį įsigijusiam asmeniui, kitiems reorganizavimo dalyviams.

Kaip tvarkomi Jūsų asmens duomenys?

Tvarkydami Jūsų asmens duomenys mes laikomės Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (toliau – BDAR), Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo bei kitų teisės aktų nustatytų reikalavimų. Duomenų valdytojas, tiek nustatydamas asmens duomenų tvarkymo priemones, tiek paties duomenų tvarkymo metu, įgyvendina tinkamas teisės aktuose nustatytas duomenų apsaugos priemones, skirtas apsaugoti tvarkomus asmens duomenis nuo atsitiktinio ar neteisėto pakeitimo, atskleidimo, praradimo, taip pat nuo bet kokio kito neteisėto tvarkymo. Atitinkamos priemonės nustatomos atsižvelgiant į pavojus, kurie kyla dėl asmens duomenų tvarkymo. 

Kokios yra Jūsų teisės? 

Jei norite gauti daugiau informacijos apie savo teises ar jas įgyvendinti, susisiekite su mumis šioje Privatumo politikoje nurodytais kontaktais. Žemiau pateikiame Jūsų teises, susijusias su Duomenų valdytojo vykdomu Jūsų asmens duomenų tvarkymu, ir atvejus, kada šiomis teisėmis galite pasinaudoti. 

  • Galite bet kada susisiekti ir pasiteirauti, ar mes tvarkome kokius nors Jūsų asmens duomenis. Jei mes saugome ar bet kokiu būdu naudojame Jūsų asmens duomenis, Jūs turite teisę su jais susipažinti. Norėdami tai padaryti, pateikite mums rašytinį prašymą šioje Privatumo politikoje nurodytu el. pašto adresu. Teikdami tokį prašymą, laikykitės sąžiningumo ir protingumo principų. 

  • Jei sutikote dėl Jūsų duomenų tvarkymo, tai galite bet kada atšaukti kreipdamiesi šioje Privatumo politikoje nurodytu el. pašto adresu. 

  • Turite teisę prašyti ištaisyti bet kokius turimų duomenų netikslumus. Tokiu atveju mes galime paprašyti Jūsų patvirtinti ištaisytą informaciją.

  • Turite teisę prašyti mūsų ištrinti Jūsų asmens duomenis. Ši teisė įgyvendinama BDAR 17 straipsnyje numatytais atvejais.

  • Turite teisę prašyti netvarkyti Jūsų asmens duomenų arba riboti jų tvarkymą.

  • Turite teisę remiantis BDAR 21 straipsniu nesutikti, kad mes naudotumėme Jūsų asmens duomenis.

Kaip galite įgyvendinti savo teises?

Siekdami įgyvendinti savo teises, prašymus, ar skundus pateikite mums raštu šioje Privatumo politikoje nurodytais kontaktais.

Į gautus prašymus, skundus ar reikalavimus Jums atsakysime raštu teisės aktų nustatyta tvarka ir terminais - ne vėliau kaip per 30 dienų nuo Jūsų prašymo gavimo.

Jeigu, gavus prašymą, ar skundą, mums kils įtarimų dėl besikreipiančiojo asmens tapatybės, mes turime teisę paprašyti besikreipiančiojo asmens tapatybės dokumento.

Nusiskundimai

Jei manote, kad Jūsų teisės yra arba gali gali būti pažeistos, prašome nedelsiant kreiptis į mus šioje Privatumo politikoje nurodytais kontaktais. Mes užtikriname, kad tik gavus Jūsų skundą susisieksime su Jumis per pagrįstą laikotarpį ir informuosime apie skundo tyrimo eigą ir apie rezultatą. Jei tyrimo rezultatai Jūsų netenkins, galėsite pateikti skundą priežiūros institucijai - Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai (www.vdai.lrv.lt/).

Atsakomybė

Jūs esate atsakingi už tai, kad Jūsų pateikti duomenys būtų tikslūs, teisingi ir išsamūs. Jeigu pasikeičia Jūsų pateikti duomenys, Jūs turite nedelsdami mus apie tai informuoti el. paštu. Mes nebūsime atsakingi už žalą, atsiradusią Jums dėl to, jog Jūs nurodėte neteisingus ar neišsamius asmens duomenis arba neinformavote mūsų jiems pasikeitus.

Privatumo politika atnaujinta 2022 m. kovo 1 d.


Privatumo politika
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami
savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus